Jestli chcete vědět kdo sem dejte news a uvodni řeč

Příběh 2001

13. března 2009 v 23:15 | Skrall |  Příběh bionicle
Šest hrdinů Toa musí zjistit, jak použít společně jednotu.Musí zachránit ostrovní ráj Mata Nui od zničení stíny Makuty.Jedině Toa můžou zničit Makutu a přinést mír na ostrově a blahobyt jejim obyvatel. A jediný Matoran vesničan na své cestě přes ostrov Mata Nui, při hledání příběhů do kroniky. Jeho paměti roztrhané od něho, osamělý Matoran putuje do vzdálených krajů a hledá nové hrdiny Toa. Jeho jméno je Takua. Takua je původně z vesnice Ta-Koro, posazený uprostřed jezera ohně. Jeho cesta přes celý ostrov, z Ta-Koro přes pouště Po-Koro.Podél cesty, Takua pomohl opravit škody a přinesl řešení problémů, některým bezmocným matoranům. Makuta začal šířit stíny napříč ostrovem, vesničané byli bezmocní proti Rahi, kteří otřásly jejich domovy. Světlý příliv a odliv, dal zprávu: Toa přijeli na ostrov! Tahu, Toa ohně, vyprávěl o své cestě do Ta-Koro, zatímco Gali obhájená vodnatá Ga-Koro, Pohatu sledoval přes poušť Po-Koro, Onua hlídané podzemní ONU-Koro, Lewa dohlížel džungli vesnice Le-Koro, a Kopaka chráněných náledí v oblasti Ko-Koro. Jejich elementární pravomoci směřované prostřednictvím svých nástrojů, z nich jeden ohromný. Po setkání na svazích Mt. Ihu, moudrý Turaga Vakama řekl, že Toa musí najít velké Kanohi masky síly s cílem napadnout a porazit Makutu.

Ačkoliv někteří si přáli, aby zůstali spolu, každý Toa šel sám na hledání jejich masky. Poté, co každý Toa našel svou masku, šest Kanohi byly sloučeny do jediné zlatá maska s velkým výkonem. Rovněž otevřela cestu k Makutovi. Infikovaní Rahi se shromáždili u vchodu do svého doupěte, ve snaze zabránit Toa a Matoranům dostat se k Makutovi. Toa po velké bitvě zničili Rahi. Takua a jeho přátelé Matorani teď střeží vchod, zatímco šest Toa putují k Makutovi. Manas strážce Makuty donutil Toa fyzicky se spojit do dvou bytostí, v Toa Kaita. Akamai - kombinace tahu, Pohatu a Onua - Wairuha - Lewa, Gali a Kopaka - vydala se na jinou trasu. Jejich síla a moudrost jim pomohou porazit Manase a dobýt Makutovu pevnost. Jednotlivě, by Toa byli bezmocní zastavit Makutu. Ale když spojili své elementární pravomoci, Makuta byl odražen. Makutův stín byl již ve vzduchu: "Nemůžeš mě zničit," a temný stín zmizel. V Toa byly vítězové! Takua, kdy při hledání příběhu a na naléhání Gali, musel následovat Toa do tmy a byl svědkem jejich vítězství nad Makutou. Toa byly dopraveny zpět na povrch, Takua vstoupil do jiného vchodu a objevili nové hrozby. Masivní stěny s kruhovým vzory zářily zelené, a když se přiblížil, praskl zezadu jeden z kruhů. Takua zůstal jen dost dlouho na to, kde se dozvíte, co oči před žárem útěku na povrch. Bohroci byli probuzení ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Brianna18Lester Brianna18Lester | E-mail | Web | 7. ledna 2012 v 2:30 | Reagovat

If you are in not good state and have no money to get out from that point, you would require to receive the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/credit-loans">credit loans</a>. Because it will aid you emphatically. I take short term loan every time I need and feel fine because of this.

2 WaclawE WaclawE | E-mail | Web | 30. dubna 2017 v 20:17 | Reagovat

Velmi pěkný blog, těším se na nová pracovní místa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama